Zimná lyžovačka,
bežkovanie a športovanie
na skok z našich dreveníc
Chcem sa ubytovať

Chcete načerpať sily v lone prírody,
alebo sa okúpat v termálných kúpaliskách,
či spoznať históriu v Múzeu oravskej dediny?
Príďte k nám.

Ubytovanie v Dreveniciach

V tesnej blízkosti penziónu sa nachádzajú naše 2 drevenice s názvami drevenica Roháče a drevenica Zuberec. Až na malé detaily sú takmer rovnaké. Sú to novopostavené drevenice, pri ktorých sme sa čo najviac snažil,i aby zapadli do tohto kraja s dôrazom na oravskú architektúru.

Náš areál sa nachádza asi 1km od okraja obce priamo pod končiarmi Západných Tatier Roháčov v blízkosti potôčika. Drevenice sú situované priamo pod lesom a sú súčasťou Penziónu u Michala pod Roháčmi, vzdialené 30 – 50 metrov od penziónu. Drevenica s rozlohou 60 m2 na prízemí a 60m2 na poschodí je zariadená v ľudovom duchu s využitím moderných technológii.

 

Na prízemí sa nachádza predsieň, kúpeľňa s wc, kuchyňa s výstupom na terasu, spoločenská miestnosť s krbom a spálňa s dvomi lôžkami. Na poschodí je taktiež kúpeľňa s wc a dve trojlôžkové spálne s priestrannými balkónmi. Kuchynka je vybavená sklokeramickou varnou doskou, chladničkou, teplovzdušnou rúrou, mikrovlnkou, umývačkou riadu. Samozrejmosťou sú príbory, nádoby na podávanie stravy a varenie a internet. Hostia ubytovaní v drevenici môžu využiť stravovanie v penzióne, všetky služby a wellness penziónu www.michal.sk.

 

Pred drevenicou je priestranná terasa so sedením a v suteréne sa nachádza miestnosť na odkladanie lyží, bicyklov.

 


 

Fotografie z dreveníc

114 734
ľudí videlo našu stránku
100
bolo dnes na tejto stránke