Naše Drevenice

Naše drevenice

Vyberte si jednu z našich dreveníc Zuberec a zažite jedinečné zážitky

Drevenice Zuberec

Ubytovanie v dreveniciach

V tesnej blízkosti penziónu sa nachádzajú naše 2 drevenice s názvami drevenica Roháče a drevenica Zuberec. Až na malé detaily sú takmer rovnaké. Sú to novopostavené drevenice, pri ktorých sme sa čo najviac snažil,i aby zapadli do tohto kraja s dôrazom na oravskú architektúru. 

Náš areál sa nachádza asi 1km od okraja obce priamo pod končiarmi Západných Tatier Roháčov v blízkosti potôčika. Drevenice sú situované priamo pod lesom a sú súčasťou Penziónu u Michala pod Roháčmi, vzdialené 30 – 50 metrov od penziónu. 

Drevenica s rozlohou 60 m2 na prízemí a 60m2 na poschodí je zariadená v ľudovom duchu s využitím moderných technológii. Na prízemí sa nachádza predsieň, kúpeľňa s wc, kuchyňa s výstupom na terasu, spoločenská miestnosť s krbom a spálňa s dvomi lôžkami. Na poschodí je taktiež kúpeľňa s wc a dve trojlôžkové spálne s priestrannými balkónmi. Kuchynka je vybavená sklokeramickou varnou doskou, chladničkou, teplovzdušnou rúrou, mikrovlnkou, umývačkou riadu. 

Samozrejmosťou sú príbory, nádoby na podávanie stravy a varenie/, TV/ SAT a internet. Hostia ubytovaní v drevenici môžu využiť stravovanie v penzióne, všetky služby a wellness penziónu michal.sk. Pred drevenicou je priestranná terasa so sedením a v suteréne sa nachádza miestnosť na odkladanie lyží, bicyklov.

S manželkou sme strávili v tomto penzióne nádherný týždeň (21. - 28.08.2021). Výbornú atmosféru a dobrú náladu nepokazil ani 2-dňový dážď. Zásluhu na tom má nádherná oravská príroda, samozrejme krásny štýlový penzión a v neposlednom rade personál a jeho majitelia (ústretoví, ochotní, milí). Pani Antónia a pán Michal (majitelia) boli vždy ochotní poradiť, pomôcť radou či informáciou a nikdy nešetrili úsmevom. Určite dobré meno "Penziónu u Michala" budeme šíriť ďalej a veľmi radi sa sem vrátime. Anna a Karol

Karol Varga Traveller

Krásny penzión uprostred ešte krajšej prírody. Vidno, že majitelia sa oň, aj o hostí, starajú s láskou. Pani majiteľka je veľmi príjemná žena, splnila by hosťom všetko, čo im na očiach vidí.Musím vyzdvihnúť veľmi dobré raňajky i večere, vždy sme si pochutili. Ubytovanie veľmi pekné a čisté, príjemný personál, areál krásny, vhodný pre rodiny s deťmi; nič nám tu nechýbalo 🙂 Veľmi radi sa opäť vrátime.

Andrea Krištofová Traveller

Super 👌

Patrik Sovcik Traveller

Referencie

Čo o nás povedali naši hostia