Drevenica Roháče

Chata na okraji lesa

Najmenšia z našich 3 chát sa nachádza priamo na okraji lesa. Je ideálna pre rodiny s deťmi. 

ak chcete v pokoji grilovať , alebo hrať karty a klebetiť s priateľmi, ale pritom mať na očiach deti, toto je pre Vás to pravé miesto. 

Priamo pred chatou je veľké detské ihrisko s tobogánom a trampolínou

Cena:
od 170€ / noc

Pôdorys

Na prízemí sa nachádza kuchynka s jedálenským stolom a gaučom ( ktorý je možné roztiahnuť a využiť ako posteľ.

Súčasťou prízemia je sociálne zariadenie a jedna dvojposteľová izba s manželskou posteľou. Na poschodí sa nachádzajú dve izby so spoločným sociálnym zariadením . Každá z izieb má vlastný balkón.  

kapacita izieb :

manželká posteľ + prístelka

manželká posteľ + jednolôžková posteľ + prístelka

Cenník

Galéria drevenice

S manželkou sme strávili v tomto penzióne nádherný týždeň (21. - 28.08.2021). Výbornú atmosféru a dobrú náladu nepokazil ani 2-dňový dážď. Zásluhu na tom má nádherná oravská príroda, samozrejme krásny štýlový penzión a v neposlednom rade personál a jeho majitelia (ústretoví, ochotní, milí). Pani Antónia a pán Michal (majitelia) boli vždy ochotní poradiť, pomôcť radou či informáciou a nikdy nešetrili úsmevom. Určite dobré meno "Penziónu u Michala" budeme šíriť ďalej a veľmi radi sa sem vrátime. Anna a Karol

Karol Varga Traveller

Krásny penzión uprostred ešte krajšej prírody. Vidno, že majitelia sa oň, aj o hostí, starajú s láskou. Pani majiteľka je veľmi príjemná žena, splnila by hosťom všetko, čo im na očiach vidí.Musím vyzdvihnúť veľmi dobré raňajky i večere, vždy sme si pochutili. Ubytovanie veľmi pekné a čisté, príjemný personál, areál krásny, vhodný pre rodiny s deťmi; nič nám tu nechýbalo 🙂 Veľmi radi sa opäť vrátime.

Andrea Krištofová Traveller

Super 👌

Patrik Sovcik Traveller

Referencie

Čo o nás povedali naši hostia

Domáce raňajky

24 Služba

Parkovanie

Grilovačka

Aktivity pre deti

Bezpečnosť

Wellness

Reštaurácia

Ponúkame Vám poctivú domácu slovenskú kuchyňu a tradičné oravské špeciality, ktoré si vychutnáte v príjemnom prostredí, pri praskajúcom ohníku v kozube.