Náš Areál

Kde sa deti stretávajú s dobrodružstvom a zábavou

Plný Aktivít

Vitajte v detskom raji, areáli kde sa deti môžu nechať uniesť do sveta dobrodružstva a zábavy! V našom rezorte nájdete širokú škálu aktivít, ktoré potešia aj tých najnáročnejších malých dobrodruhov.

Pre tých, čo milujú spojenie s prírodou, ponúkame možnosť jazdy na našich priateľských koňoch alebo zábavnú interakciu so zvieratami ako sú kravy, zajace a sliepky. Naši malí hostia si môžu vychutnať aktívny deň na tenisovom kurte, kde sa môžu zdokonaliť vo svojich zručnostiach.

Okrem toho nechýba ani oddychová zóna plná detských ihrísk a šmýkadiel, kde sa naše deti môžu bezstarostne zabaviť a stráviť nezabudnuteľný čas so svojimi novými priateľmi. Či už si vyberiete dobrodružstvo na koňoch, prechádzku po našom malebnom areáli alebo zábavu na ihrisku, u nás sa vaše deti určite nudiť nebudú!

Pridajte sa k nám a vychutnajte si dovolenku plnú radosti, pohody a nekonečných zážitkov pre celú rodinu!

Galéria nášho areálu

S manželkou sme strávili v tomto penzióne nádherný týždeň (21. - 28.08.2021). Výbornú atmosféru a dobrú náladu nepokazil ani 2-dňový dážď. Zásluhu na tom má nádherná oravská príroda, samozrejme krásny štýlový penzión a v neposlednom rade personál a jeho majitelia (ústretoví, ochotní, milí). Pani Antónia a pán Michal (majitelia) boli vždy ochotní poradiť, pomôcť radou či informáciou a nikdy nešetrili úsmevom. Určite dobré meno "Penziónu u Michala" budeme šíriť ďalej a veľmi radi sa sem vrátime. Anna a Karol

Karol Varga Traveller

Krásny penzión uprostred ešte krajšej prírody. Vidno, že majitelia sa oň, aj o hostí, starajú s láskou. Pani majiteľka je veľmi príjemná žena, splnila by hosťom všetko, čo im na očiach vidí.Musím vyzdvihnúť veľmi dobré raňajky i večere, vždy sme si pochutili. Ubytovanie veľmi pekné a čisté, príjemný personál, areál krásny, vhodný pre rodiny s deťmi; nič nám tu nechýbalo 🙂 Veľmi radi sa opäť vrátime.

Andrea Krištofová Traveller

Super 👌

Patrik Sovcik Traveller

Referencie

Čo o nás povedali naši hostia

Domáce raňajky

Skvelý výber z našich švédskych stolov

Parkovisko

Priamo pred chatou

Grilovačka

Možnosť zapožičat grill a grilovať priamo pred chatou alebo v samostatnom objekte v lese

Aktivity pre deti

Detské ihrisko s tobogánom priamo pred jednou z chát

Bezpečnosť

Objekt strážený kamerovým systémom

Wellness

Reštaurácia

Pri pobyte v našich Chatách ponúkame našim klientom stravovanie v reštáurácii budovy Penziónu. U nás si zakladáme na vlastných zdravých potravinách, ktoré sú pestované v našom areáli a mäse z našho lokálneho chovu.